Meniu Închide

INVITATIE LA CONCURSUL DE CALCULATOARE

Concursul nostru de Calculatoare se continua si anul acesta cu o editie exclusiv online. Va invitam sa ne onorati cu participarea dumneavoastra si sa ne trimiteti parteneriatul si lista copiilor inscrisi pentru etapa finala pana pe data de 13 MARTIE 2021, pe adresa paulacomsa@yahoo.com.
In perioada 22 – 26 MARTIE 2021 vom desfasura etapa finala astfel:

22 martie 2021 – clasele pregatitoare, I, a II-a

23 martie 2021- clasele a III-a și a IV-a

24 martie 2021 – clasele a V-a, a VI-a, a VII-a

25 martie 2021 – clasele a VIII -a26 martie 2021 – clasele IX-XIII
La datele de mai sus asteptam lucrarile dvs., conform regulamentului,  salvate cu clasa.sc.localitatea.numele.prenumele            de exemplu                 II.28.constanta.Marin.Milicain format pdf, png, jpg, ppt intr-un dosar zip sau rar sau prin wetransfer daca nu se poate prin email.
Alaturi de lucrari va rugam sa ne transmiteti si 3-5 fotografii din timpul activitatilor care pot avea loc la scoala sau online. Pentru elevii aflati in activitate online puteti realiza un  colaj cu fotografii ale unei etape din crearea lucrarii, de la elevii selectionati, in care sa apara doar ecranul calculatorului cu lucrarea in desfasurare (fara chipul elevului).
Cu stima,

Coordonatorii proiectului,

director, profesor DOINA DAVID

profesor PAULA SOCARICIU

Școala Gimnaziala nr. 28 DAN BARBILIAN Constanța

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *