Meniu Închide

Vizită la Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța

În cadrul Programului National „Școala Altfel „, ne-am propus să deschidem noi orizonturi elevilor noștri. Astfel, în vederea orientării școlare, elevii claselor a VIII-a, însoțiți de prof. diriginți Ursachi Cristina Alina, Preda Mihaela Anca și Dinică Dana Oana, au vizitat o instituție de învățământ de prestigiu a orașului nostru-Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța. Gazdele noastre ne-au întâmpinat cu multa ospitalitate, elevii fiind impresionați de oferta educațională prezentată. Atmosfera primitoare i-a încurajat pe viitorii liceeni să poarte un dialog constructiv privind viitorul lor educațional.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *