Meniu Închide

Gala SuperTeach

Pe 16 octombrie am participat cu emoție și entuziasm la Gala SuperTeach, un eveniment care a pus în lumina reflectoarelor triunghiul educațional “Copil-Părinte-Profesor” ca parteneriat de bază în educație.
Într-un cadru unic, de spectacol, pe scena Teatrului Național București, elevii școlii noastre, Peteu Anastasia, Magazin Paula Sabina, Matei Marius Edmond, Ciurea Ilinca, Păun Monica și Mirea Răzvan, au oferit un moment artistic emoționant și inspirational, îndrumați de doamnele profesoare Stroe Ortansa și Zecheru Florina.
Totodată, a fost recunoscută implicarea părinților și a elevilor școlii noastre în implementarea și dezvoltarea proiectului “Școală Pilot SuperTeach”, prin acordarea trofeului SuperTeach .
Prin implicare, creativitate și învățare vom reuși împreună, părinți și profesori, să facilităm împlinirea potențialului fiecărui copil.

#creștem

#împreună,recunoștință,bucurie,sinergie,zâmbete

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *